Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

  KŘIŠŤÁLOVÝ SVĚT  Karel Rešl  krása, která léčí 

Květ života: Tento útvar byl nalezen v mnoha kulturách v rámci duchovních praktik, ale i v rámci umění. Např. v Egyptě, Indii také v Číně, Izraeli či Mexiku. Podle New Age obsahuje Květ života fundamentální sdělení o povaze prostoru a času a může poskytnout osvícení pro ty, kteří hluboce studovali posvátnou geometrii. Použití: vyzařování energie jste spustili už tím, že jste si obrázek buď vybrali
naše cena 390 Kč

POLŠTÁŘ KVĚT ŽIVOTA

PŘÍVĚSKY

LÉČIVÉ OBRÁZKY - MANDALY

Prostřednictvím těchto mandal se Vám otevírá přítok léčivé energie z duchovních sfér, která zapůsobí přesně tak, jak je třeba pro stav Vašich orgánů či psychiky.  
Mandaly je vhodné používat individuálně - dle Vaší konkrétní potřeby a aktuálního rozpoložení. Je na Vás, zda chcete mandalu mít jako přívěsek nebo si ji zavěsíte do prostoru (kde může působit na více lidí). Někomu vyhovuje celodenní nošení mandaly při sobě, jiným lidem může mandala připadat natolik silná, že ji ve své blízkosti chtějí mít kratší dobu.

Mandaly níže vyobrazené jsou prodávány jako přívěsky na krk, mají tvar kruhu o velikosti cca 37 mm, počítáme-li i okraj. Mandaly jsou prodávány na dvou typech podkladu - plastu či dřevě. Pokud je pro Vás důležitý podklad Vámi objednané mandaly, napište nám to prosím do poznámky v objednávce.

V nabídce máme dvoje mandaly. První od akademické malířky Jiřiny Lockerové, jejíž mandaly je možné rozdělit do třech skupin. První skupina je zaměřena na jednotlivé oblasti fyzických těl, druhá působí na úroveň mentální - psychiku, emoce, duchovno. Třetí skupinou jsou mandaly archandělů.
Ostatní mandaly jsou naším počinem. Zaměřují se na osobnostní růst a lepší budoucnost.

Řadit podle 
Výrobce 

MANDALA PRO KRKempty
Mandala pro krk a problémy s ním spojené - ať už zdravotní či psychické (nechuť hovořit, neschopnost se vyjádřit). Pomáhá při vyrovnání 5. čakry, která v tomto místě sídlí.
MANDALA PRO KRK

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO KŮŽIempty
Mandala pomáhá při problémech s kůží. Problémy na kůži často souvisí s tím, co člověka trápí uvnitř. Ať už se jedná o zanesené tělo nebo psychické tlaky, které se snaží dostat z těla ven.
MANDALA PRO KŮŽI

naše cena 190 Kč


MANDALA LÁSKYempty
Tato mandala doplňuje a otevírá smysl každého typu lásky, spojuje a sceluje. Povznáší k vyšší podobě individuální lásky.
MANDALA LÁSKY

naše cena 190 Kč


MANDALA MILOSTI SVĚTLA A LÁSKYempty
Mandala je nakreslena pro léčbu rakoviny a onkologických onemocnění. Působí ve více úrovních. Energie tvaru je klíčem a základem pro působení ve všech buňkách těla. Ve spojení s barvou se otevírají
MANDALA MILOSTI SVĚTLA A LÁSKY

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO NERVOVOU SOUSTAVU A MOZEKempty
Mandala pro nervovou soustavu a mozek, dodává energii do těchto oblastí a usměrňuje tlaky, které dotyčný v těchto oblastech cítí.
MANDALA PRO NERVOVOU SOUSTAVU A MOZEK

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO NERVOVOU SOUSTAVU A PÁTEŘempty
Mandala pro nervovou soustavu se zaměřením na oblast páteře. Je vhodná zejména pro osoby s onemocněním či bolestmi v oblasti páteře a také pro ty, kteří chtějí upravit svoji první čakru.
MANDALA PRO NERVOVOU SOUSTAVU A PÁTEŘ

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO PLÍCEempty
Mandala pro plíce pomáhá lidem se zdravotními problémy v této oblasti, stejně tak je nápomocná při psychických problémech s dýcháním.
MANDALA PRO PLÍCE

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO POHYBOVÉ ÚSTROJÍ A KLOUBYempty
Mandala pro pohybové ústrojí a klouby.
MANDALA PRO POHYBOVÉ ÚSTROJÍ A KLOUBY

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO RADOST (Z PODNIKÁNÍ)empty
Podporuje uskutečnění vašich plánů, práce a tvoření. Důležité je, že jste si vybrali svým srdcem a vědomím záměr, kterým můžete naplnit svůj život. Přivedením radosti a síly k překonání překážek,
MANDALA PRO RADOST (Z PODNIKÁNÍ)

naše cena 190 Kč


MANDALA ROZLIŠOVÁNÍ A VOLBYempty
Mandala pro nalezení toho nejlepšího řešení v situacích, které zatlačí na ujasnění našeho postoje (názoru, činu). Spojení rozumu s intuicí urychlí vnitřní zklidnění a pozici nadhledu.
MANDALA ROZLIŠOVÁNÍ A VOLBY

naše cena 190 Kč


MANDALA SEBEPŘIJETÍempty
Podporuje kontakt s osobním duchovním průvodcem a poznání i přijetí nově objevených součástí vlastní osobnosti. Pomáhá docílit nadhledu a vede k pochopení svých stínů.
MANDALA SEBEPŘIJETÍ

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO SLINIVKUempty
Pomáhá při problémech se slinivkou. Dále je užitečná při pocitech ztráty radosti ze života a bezvýchodnosti, které se slinivkou souvisí.
MANDALA PRO SLINIVKU

naše cena 190 Kč


MANDALA PROČIŠTĚNÍ A ROZVOJE SLUCHUempty
Tato mandala přispívá k vylepšování sluchu na fyzické úrovni. Její nastavení pro kontakt s vyšší duchovní sférou archandělů umožňuje také širší škalu individuálního rozvoje v naslouchání a
MANDALA PROČIŠTĚNÍ A ROZVOJE SLUCHU

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO SRDCEempty
Mandala pro srdce a jeho bezproblémové fungování.
MANDALA PRO SRDCE

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO TLUSTÉ STŘEVO A KONEČNÍKempty
Mandala pro lepší fungování tlustého střeva a konečníku. Tlusté střevo bývá u většiny lidí zejména ve středním a vyšším věku velmi zanesené, je proto vhodné usilovat o jeho očistu. Právě od tlustého
MANDALA PRO TLUSTÉ STŘEVO A KONEČNÍK

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO ROZVOJ TŘETÍHO OKAempty
Mandala pomáhá rozvoji a čištění tzv. třetího oka. To se nachází na čele mezi obočím a je nazýváno okem moudrosti. Zde sídlí vyšší duchovní síly, schopnost rozlišování, paměť a vůle, ale také řídící
MANDALA PRO ROZVOJ TŘETÍHO OKA

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO PARTNERSTVÍ A VZTAHYempty
Je schopna ochránit ve vztahu partnerů jejich vzájemnou lásku a posílit ji tím, že každý z nich se otevírá vzájemnému pochopení. Posílí tak respekt a svobodu ve vztahu. Probouzi vzájemnou důvěru a
MANDALA PRO PARTNERSTVÍ A VZTAHY

naše cena 190 Kč


MANDALA NA ZRAK A VIDĚNÍempty
Pročišťuje jemnohmotné bloky vzniklé minulostí nebo mentálně. Léčebně působí na zlepšení funkce fyzického vidění. Je schopna propojit podle připravenosti u člověka jeho fyzický zrak s vnitřním zrakem
MANDALA NA ZRAK A VIDĚNÍ

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO ŽALUDEKempty
Mandala je vhodná při obtížích se žaludkem. Je vhodná pro osoby, které si opakovaně myslí, že nevykonávají dost a hodně se snaží o uznání druhých.K dispozici je nyní verze na průhledném plastu
MANDALA PRO ŽALUDEK

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO ŠTÍTNOU ŽLÁZU A DALŠÍ ŽLÁZYempty
Mandala pro štítnou žlázu a další žlázy je zaměřena na harmonizaci zejména páté čakry, s níž štítná žláza úzce souvisí.
MANDALA PRO ŠTÍTNOU ŽLÁZU A DALŠÍ ŽLÁZY

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO ŽLUČNÍKempty
Mandala pomáhající s úpravou fungování žlučníku. Mandala je rovněž vhodná pro osoby, které by chtěly více projevit svoji kreativitu a zbavit se vnitřního napětí, agrese a neporozumění.
MANDALA PRO ŽLUČNÍK

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO LEDVINY A MOČOVÉ ÚSTROJÍempty
Mandala pro zlepšení fungování vylučovacího ústrojí, které je nejvíce ohroženo v zimních měsících (lednu a únoru).S poruchou v rámci močového ústrojí souvisí např. bolesti kloubů a podvědomé strachy.
MANDALA PRO LEDVINY A MOČOVÉ ÚSTROJÍ

naše cena 190 Kč


MANDALA PROČIŠŤUJÍCÍ PROSTŘEDÍ (2)empty
Tato mandala je určena na očistu prostředí a těla - v emoční a tělesné úrovni. Oproti tomu druhá čistící mandala je vhodná k čištění ve sférách duševních a duchovních.
MANDALA PROČIŠŤUJÍCÍ PROSTŘEDÍ (2)

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO KREVNÍ OBĚHempty
Mandala pro krevní oběh a potíže s ním spojené. (Tyto potíže mohou souviset s horší funkcí první čakry.)
MANDALA PRO KREVNÍ OBĚH

naše cena 190 Kč


MANDALA ARCHANDĚL GABRIELempty
Jméno Gabriel znamená „Bůh je má síla". Gabriel (který je ženského pohlaví) je slavný anděl, který řekl Alžbětě a Marii, že se jim narodí syn Jan Křtitel a Ježíš Nazaretský. Archanděl Gabriel rovněž
MANDALA ARCHANDĚL GABRIEL

naše cena 190 Kč


MANDALA VNÍMÁNÍ SVÉ DUCHOVNÍ PODSTATYempty
Mandala pomáhá nalezení vlastního středu mezi fyzickým životem a vnímáním své duchovní podstaty.
MANDALA VNÍMÁNÍ SVÉ DUCHOVNÍ PODSTATY

naše cena 190 Kč


MANDALA PŘIJETÍ INKARNACE A SOUČASNÉ DUCHOVNÍ SITUACEempty
Mandala podporuje přijetí inkarnace jako procesu sebepoznání, a tím pomáhá poznat a přijmout současnou situaci.
MANDALA PŘIJETÍ INKARNACE A SOUČASNÉ DUCHOVNÍ SITUACE

naše cena 190 Kč


MANDALA ARCHANDĚL URIEL na bílém podkladuempty
Jméno Uriel znamená „Bůh je světlo", „Boží světlo" nebo „Boží oheň", protože tento archanděl osvětluje situace a poskytuje prorocké informace a varování. Uriel například varoval Noa před nadcházející
MANDALA ARCHANDĚL URIEL na bílém podkladu

naše cena 190 Kč


MANDALA PRO JÁTRA  empty
Tato mandala je určena pro očistu jater. Očištěním jater dochází ke zklidnění emocí, snížení agresivity, zlepšení fungování celého organismu (játra jsou čističkou lidského těla).
MANDALA PRO JÁTRA

naše cena 190 Kč


MANDALA KRISTOVY LÁSKYempty
Mandala Kristovy lásky.
MANDALA KRISTOVY LÁSKY

naše cena 190 Kč